Marketingové služby které poskytujeme

S čím vám můžeme pomoci

PPC kampaně

Realizujeme vedení a řízení kampaní ve všech PPC systémech s orientací na splnění cílů klienta. Jedná se o kampaně nejen ve vyhledávačích Google, Seznam, ale také na sociálních sítích - Facebook, Instagram a dalších.

SEO optimalizace

Pro klienty realizujeme komplexní seooptimalizace zaměřené na dlouhodobý nárůst návštěvnosti. Před začátkem spolupráce probíhá analýza stávajícího stavu webových stránek a návrh strategie. 

Zbožové srovnávače

Rozjedeme, zoptimalizujeme a naladíme i Vaše kampaně ve zbožových srovnávačích. Při své práci využíváme software, které nejen odstraňují nedostatky v XML feedech, ale také výrazným způsobem zefektivňují kampaně. I Vaše kampaně mohou být efektivnější.  

b2b kampaně

Identifikujeme i Vaše b2b návštěvníky webu pro Vaše zpětné oslovení a následné kontaktování. Implementujeme speciální software, který dokáže identifikovat firmy, které se u Vás na webu pohybují. Získáte tak možnost jejich zpětného oslovení a zobchodování.

Webová analytika

Správná orientace v číslech, grafech a dalších informacích, které poskytuje GA je předpokladem pro rozvoj každé firmy. V těchto datech najdeme příležitosti i pro Váš růst. Zároveň najdeme i slabá místa a navrhneme odstranění případných nedostatků.

Audit PPC kampaní

Provedeme audit a nezávislou kontrolu nastaveních Vašich PPC kampaní na Google, Seznamu, Facebooku a v dalších sítích. Identifikujeme případné nedostatky, navrhneme jejich odstranění, najdeme a implementujeme příležitosti k rozvoji a zvýšení efektivity kampaní.

GRAFIKA

Grafické návrhy logotypů, tištěných materiálů, bannerů a dalších věcí.

EMAILING

Pomůžeme s efektivním emailingem a poradíme s mailingovou kampaní i na Vaše zákazníky. 

Nezávazná konzultace, cenová nabídka

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.